Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Tetris Mobile
7.4
Παίχτηκε 28,313 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
23
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Move
Rotate
Down
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Tetris Mobile ;
Tetris Mobile - Κλασικό παιχνίδι arcade στο Y8 για όλους τους παίκτες. Στο παιχνίδι πρέπει να φτιάξετε όσο το δυνατόν περισσότερες οριζόντιες γραμμές και να κερδίσετε όσο το δυνατόν περισσότερους πόντους. Χρησιμοποιήστε τα πλήκτρα βέλους για να ρυθμίσετε τη θέση των μπλοκ που πέφτουν. Το πολύ ενδιαφέρον gameplay του Tetris θα διατηρήσει έναν καλό ρυθμό στο παιχνίδι.
Μπορούμε να παίξουμε το Tetris Mobile σε κινητό;
Yes, Tetris Mobile can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Tetris Mobile;
Ναι, το Tetris Mobile είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Tetris Mobile σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Tetris Mobile μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.