Η οθόνη σου είναι πολύ μικρή για να παίξεις αυτό το παιχνίδι
Candy Fairy
8.6
Παίχτηκε 5,866 φορές
Ευχαριστούμε, η ψήφος σου καταγράφηκε και θα δημοσιευθεί σύντομα.
6
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προσθήκη στους Σελιδοδείκτες
Προστέθηκε στους σελιδοδείκτες του προφίλ σου.
Πλήκτρα ελέγχου παιχνιδιού
Shoot/Drag to Move
Fullscreen (page)
Λεπτομέρειες παιχνιδιού
Τι είναι το Candy Fairy ;
Βοηθήστε τη Νεράιδα των Ζαχαρωτών να μαζέψει τους κρυστάλλους της στον κόσμο των ζαχαρωτών, πυροβολήστε μπλοκ, μαζέψτε κρυστάλλους και αγοράστε νέο εξοπλισμό και αναβαθμίσεις. Περάστε προσεκτικά από συναρπαστικά επίπεδα, ο κόσμος των ζαχαρωτών σας έχει φέρει νέους κινδύνους.
Μπορούμε να παίξουμε το Candy Fairy σε κινητό;
Yes, Candy Fairy can be played on mobile devices as well as on desktop computers. It runs directly in the browser and does not require any downloads.
Είναι δωρεάν το Candy Fairy;
Ναι, το Candy Fairy είναι δωρεάν στο Y8 και λειτουργεί απευθείας στον browser.
Μπορούμε να παίξουμε το Candy Fairy σε λειτουργία full screen;
Ναι, το Candy Fairy μπορεί να παιχτεί σε λειτουργία full screen για καλύτερη εμπειρία.